Dil Seçin

turkce Türkçe

Hakkımızda

Hakkımızda

Büyük Mardin Oteli Diller ve Dinler diyarı Mardin’in tarihi mimarisiyle özdeşlenen ve modern bir tesisle bütünleşen BÜYÜK MARDİN OTELİ siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Otelimiz; altı jakuzili süit oda ve yedi tane özel taş odamızla birlikte toplam 54 oda 130 yatak kapasitesindedir. Odalarımızda televizyon, mini bar, telefon, her alanında wireless , air condition, digitürk, ligtv, dsmart mevcuttur. Odalarımız Mardin’in tarihi sulieti ve Mezopotamya ovası manzaralıdır.

Otelimiz; Restaurant, Disco Bar, Life Clup ve Patiseria olarak, Saray Restaurant, Reyhani Bar, Mardin Teras Restaurant, Mehtap Teras Restaurant , Antik Teras Restaurant ve Berivan Seyir Terası olmak üzere hizmet vermektedir.

 

Büyük Mardin Oteli Diller ve Dinler diyarı Mardin’in tarihi mimarisiyle  özdeşlenen ve modern bir tesisle bütünleşen BÜYÜK MARDİN OTELİ  siz  değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Sizleri ve  misafirlerinizi ağırlamaktan  mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Hizmetlerimiz

Restaurant & Bar
Düğün & Toplantı Organizasyonları
Sosyal Aktivite Organizasyonları
Sınırsız İnternet Yayını
Sauna & Hamam
Telefon & Uydu Sistemi
Minibar & Split Klima
LDV Televizyon
Elektronik Emanet Kasa